Dantų balinimas kapomis

UAB „Geva“ ilgametė patirtis ir naujausių odontologijos produktų tyrimai rodo, jog saugiausias ir efektyviausias būdas balintis dantis išlieka dantų balinimas kapomis!
Šiandieninėje visuomenėje stengiamasi šį būdą antipopuliarinti, nes jis taip pat yra ir nebrangus, o tai reiškia mažesnį pelną odontologijos klinikai.
UAB „Geva“ devizas – sveikos šypsenos ir patenkinti pacientai, todėl savo klientams siūlome tik tas paslaugas, kurių kokybę galime garantuoti. Dantys žmogui duoti tik vieną kartą gyvenime, todėl atlikdami visas kosmetines šypsenos gražinimo procedūras stengiamės, jog dantys išliktų sveiki ir tarnautų Jums eilę metų.
Kaip vyksta balinimas kapomis?

1. Jums turi būti atlikta burnos higienos procedūra (nuvalyti dantų akmenys ir apnašos).

2. Odontologijos kabinete nuimami Jūsų dantų individualūs atspaudai ir išsiunčiami gamybai į laboratoriją.

3. Sekančią dieną Jums atiduodamas balinimo komplektas: individualios balinimo kapos bei specialiai pagal Jūsų dantų spalvą parinktas atitinkamo stiprumo balinimo gelis.

4. Nustatoma Jūsų dantų spalva iki balinimo.

5. Jūs balinatės dantis individualiai namuose vos 1 VALANDĄ per dieną!

6. Maksimalus dantų baltumas pasiekiamas vos per 4 DIENAS!

7. Balinimo kapomis negalima kartoti dažniau kaip 1 kartą per metus;

8. Nuostabiausia yra tai, jog dantys ne tik maksimaliai išbąla, bet balinimo kapos lieka Jums dar daugeliui metų ir kartojant balinimą po metų tereikia nusipirkti balinimo gelį – Jūs sutaupote net 50% pinigų!!!