Dantų papuošalai

Dantų papuošalai – tai nuostabus būdas pagyvinti jūsų šypseną. Papuošalas suteiks jūsų šypsenai žavesio ir spindesio. Puiki proga pasipuošti prieš tam tikrą Jums svarbų gyvenimo įvykį. Tai nebrangi ir neskausminga procedūra.
Dantų papuošalais taip pat galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus: pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Tačiau jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių.
Dantų papuošalai yra mažos apimties, ploni (apie 0,5–1 mm), dažniausiai jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau nesukelia jokio diskomforto valgant, kalbant ar valantis dantis.
Papuošalą, Jums panorėjus, galima lengvai pašalinti. Dantų papuošalų pašalinimas, kaip ir uždėjimas, yra visiškai neskausminga ir greita procedūra, po kurios dantų paviršius lieka lygus ir nepažeistas.