Protezavimas

Protezuojame visų įmanomų rūšių nuolatiniais ir išimamais protezais:
  • vainikėliais ant implantų;
  • cirkonio keramikos vainikėliais;
  • metalo keramikos vainikėliais;
  • lietais metaliniais vainikėliais;
  • plastmasiniais vainikėliais;
  • minkštos plastmasės išimamais plokšteliniais protezais;
  • paprastos plastmasės išimamais plokšteliniais protezais;
Protezavimas ant implantų – natūralios danties šaknies pakaitalas, titaninis varžtelis, kuris chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto danties šaknies.
Implantai naudojami vienam, keliems ar visiems dantims atkurti.
Yra daug būdų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje.
Yra daug būdų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje.
Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų. Implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Esant poreikiui prie jo tvirtinamas laikinas dantis ar dantys, kurie vėliau pakeičiami naujais nuolatiniais dantimis.
Cirkonio keramikos vainikėliai.
Cirkonio keramikos protezų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas, kuris ruošiamas kompiuterinio frezavimo būdu. Jis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl uždėjus keramikos apdailą atrodo labai natūraliai. Tvirtumu toks protezas lenkia bemetalės keramikos restauracijas, o vietoje metalinio karkaso naudojamas cirkonio oksido tvirtas karkasas suteikia galimybę protezuoti ne tik priekinius, bet ir šoninius dantis, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis. Baltas karkasas užtikrina ne tik tvirtą vainikėlio konstrukciją, bet ir puikią estetiką.
Bemetalės keramikos vainikėliai.
Bemetaliai protezai gaminami tik iš porceliano. Šis protezavimo būdas estetiškas, tvirtas ir ilgalaikis.Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo natūraliai, estetiški ir biologiškai suderinami. Ši medžiaga skaidri kaip ir natūralūs danties audiniai ir pakankamai tvirta. Bemetaliai protezai puikiai tinka priekinių dantų protezavimui. Jie pranašesni už metalo keramikos vainikėlius tuo, jog nesukelia alergijos, kurią gali išprovokuoti tam tikri metalai. Tinkami tik pavieniams priekiniams dantų defektams atstatyti.